Про компанію Sysadmin.com.ua

Давайте знайомитися
Про нас:
Частина нашої команди
Ті системні адміністратори, з якими ви найчастіше будете спілкуватися.
А також різноманітні служби сервісної підтримки, HelpDesk, програмісти, оператори баз даних, інженери ...
 • Вячеслав Мороз
  керівник компанії
 • Ілля
  Системний адміністратор, CEO
 • Костянтин
  Системний адміністратор, спеціаліст техпідтримки

Хто ми

Ми системні адміністратори.
Професійно займаємося системним адмініструванням: обслуговуємо комп'ютери, адмініструємо сервери, налаштовуємо мережі, впроваджуємо інформаційну безпеку на підприємствах.
Що робимо
Робимо все, щоб комп'ютери і сервери працювали, допомагаємо користувачам розібратися з технікою і програмами.
Любимо складні завдання, але допоможемо і з простими.
Можемо налаштувати поштовий сервер або захистити мережу від зовнішніх атак, але також можемо бухгалтеру оновити Медок, підключити нового користувача до сервера 1С, встановити роутер, перенести програми на сервер.
Утім, частіше доводиться робити рутинні завдання: допомагаємо встановити сертифікати до клієнт-банків, оновлюємо 1с, навчаємо менеджерів працювати в таблицях Excel, робимо так, щоб комп'ютери не гальмували, а під час натискання на кнопку "Друк" документи надсилалися на потрібний принтер.
Translated with www.DeepL.com/Translator (free version)
Чому наша компанія
 • Не ховаємося за термінами і незрозумілими словами
  Ми команда висококваліфікованих фахівців і професіоналів, що виконує широкий спектр послуг.... Вам теж не подобається читати такі описи? Від нас не почуєте подібного. А ще ми не будемо сипати термінами, щоб здаватися розумнішими. Можливо, не вміємо говорити багато і красиво. Ми просто робимо те, на чому розуміємося.
 • Розуміємо клієнтів та знаємо специфіку роботи
  У нас невеликий колектив. Ми прекрасно розуміємо, що потрібно вам - таким же невеликим компаніям, де цінується кожен співробітник, важлива швидкість реакції, не буває дрібниць. А ще знаємо специфіку обслуговування різних організацій: державних і комерційних, торгових і виробничих, працюємо з приватними бухгалтерами та міжнародними організаціями.
 • Довіра та репутація
  Надаємо ІТ послуги з 1999 року. Пишаємося, що нам довіряють приватні бухгалтери та кілька корпорацій, торговельні фірми та заводи, бюджетні, державні та комерційні структури. Обслуговуємо БТІ і навіть обласну газету. З деякими працюємо понад 20 років.
 • Ми постійно навчаємося
  Є компанії набагато більші за нашу. Ми спілкуємося в професійному середовищі. Тому доводиться постійно вчитися чогось нового, проходити стажування, отримувати сертифікати.
 • Сисадміни з "людським обличчям"
  У нас відсутня плинність кадрів, ми не беремо на роботу випадкових людей. Усіх, з ким ви спілкуєтеся, будете знати в обличчя (або телефоном).
 • Не лише ви, а й ми обираємо вас
  Якщо бачимо, що замовник не зацікавлений у наведенні ладу в себе на фірмі, співробітники і керівники працюють по-старому і не хочуть щось змінювати — не витрачаємо ні свої, ні ваші час і нерви...
Будемо раді поспілкуватися.
Залиште номер телефону. Системний адміністратор зв'яжеться найближчим часом
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтеся з політикою конфіденційності